Zajęcia otwarte dla mam- grupa Żółta

02.06.2026

Zajęcia otwarte dla mam- grupa Żółta

Zajęcia otwarte w grupie żółtej 🌳🌲
29 maja dzieci z grupy żółtej gościły swoje Mamy na zajęciach otwartych realizowanych w ramach projektu „O czym szumią drzewa w lesie, w parku i w sadzie”, współfinansowanego przez WFOŚiGW oraz Gminę Ujazd.
Przedszkolaki poprzez zabawę poznawały tajemnice lasu i drzew – rozpoznawały wyraz „LAS”, tworzyły Kodeks Młodego Przyjaciela Lasu, poznawały gatunki drzew i budowę brzozy, a także rozwiązywały leśne zagadki. Dużo radości sprawiło dzieciom wspólne tworzenie zielonej korony drzewa oraz „spacer po lesie” z wykorzystaniem latarek. 🔦🌿
Zwieńczeniem spotkania było wspólne sadzenie drzewka przy tarasie przedszkolnym – cenna lekcja troski o przyrodę i odpowiedzialności za środowisko. 🌱
Po części edukacyjnej dzieci wzruszyły swoje Mamy wierszykiem, piosenkami, ciepłymi słowami i wspólnym tańcem. 💛 Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy wszystkim Mamom za obecność, uśmiech i wspólnie spędzony czas! 🌸🥰

LogoBIP

Wyszukiwarka