28 maja dzieci z grup Czerwonej i Żółtej wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Spała, zorganizowanej w ramach realizacji projektu „O czym szumią drzewa w lesie, parku i sadzie”.
Podczas spotkania przedszkolaki poznały pracę leśników oraz dowiedziały się wielu ciekawostek na temat lasu, jego mieszkańców i zasad właściwego zachowania w środowisku naturalnym. Dzieci miały okazję obserwować przyrodę, rozpoznawać wybrane gatunki drzew i zwierząt oraz uczestniczyć w interesujących zajęciach edukacyjnych.