Wycieczka do Nadleśnictwa Spała🍃🌳

02.06.2026

Wycieczka do Nadleśnictwa Spała🍃🌳

Wycieczka do Nadleśnictwa Spała🍃🌳
28 maja dzieci z grup Czerwonej i Żółtej wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Spała, zorganizowanej w ramach realizacji projektu „O czym szumią drzewa w lesie, parku i sadzie”.
Podczas spotkania przedszkolaki poznały pracę leśników oraz dowiedziały się wielu ciekawostek na temat lasu, jego mieszkańców i zasad właściwego zachowania w środowisku naturalnym. Dzieci miały okazję obserwować przyrodę, rozpoznawać wybrane gatunki drzew i zwierząt oraz uczestniczyć w interesujących zajęciach edukacyjnych.
Wycieczka była dla naszych przedszkolaków cenną lekcją przyrody, a jednocześnie doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili pełni pozytywnych wrażeń, nowych doświadczeń i wiedzy o otaczającym nas świecie. 🌲🐿️🦉
Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Spała za miłe przyjęcie i inspirujące spotkanie! 💚😊
LogoBIP

Wyszukiwarka